| anonim_4396 a întrebat:

in special baietii
Am chef sa rad, asa ca spuneti-mi cele mai tari bancuri pe care le stiti laughing
Cel mai bun banc primeste fundita, you have my word! >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un nuntas chefliu,venind aburit de la nunta,se apropie de doi copii ce se jucau in fata portii si zice:

-Mai baieti,voi aveti zeama de varza acasa,ca sunt setos de mor?

_ Avem nene,cum nu,ca tata a pus varza la murat pentru iarna,iti aducem imediat o ulcica de pamant plina ochi.

Dupa ce bea chefliul,multumit nevoie mare ca si-a stins setea,intreaba:

-Imi mai aduceti mai baieti,o ulcica,ca e faina de tot zeama asta?

-Iti mai aducem,nene,ca ne destula,noi nu bem ca am gasit in zeama un sobolan mort.

-Ptiu, scuipa cu scarba omul si tranteste ulceaua de pamant.

-Aoleu, zic copii, de ce ne-ai spart ulceaua, nene, noi in ce mai facem caca? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bahahaha rolling on the floor rad de unul singur acum laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

asta e un banc auzit de mult timp, nu l-am intalnit inca pe net laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal ca razi singur, nu ai cum sa razi in doi sau mai multi, sa zici, vno frate sa ma ajuti sa rad.Aia e altcevarolling on the floor

7 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

O blonda iese de la wc.merge la barman si il intreaba unde e seful barului in timp ce il mangaie usor pe cap.el zice ca e pe acolo si trebuie sa apara din clipa in clipa. apoi blonda il intreaba daca ar putea sa il cheme, in timp ce ea in mangaia pe fata si ii baga degetul in gura ca o perversa.el intreaba de ce, ce s-a intamplat? ea raspunde:la toaleta femeilor nu mai este hartie igienica si nici sapun laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Enki):

Mvaai i-a bagat degetul in gura dupa ce a pus mana pe la... rolling on the floor

| Enki a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap.laughing)) si eu m-am ras asa tare dupa ce l-am citit

| adria1967 a răspuns:

Intr-o zi prin jungla a avut loc un accident intre un elefant si un rinocer....in timp ce se plimbau leul si lupul prin padure pe langa ei trecea o furnica...ei intreband-o:
-Unde mergi asa grabita furnico?
-Nu ati auzit de accident?
-Si tu cu ce poti sa ajuti?
-Ma duc sa donez sange.

Întrebări recente