| mhn24 a întrebat:

Hey, TPU m-am gandit s fac ceva original si asa am facut un comic, se numeste "TPU the Movie". e foarte originaol, am stat mult s ma gandesc la el si e foarte interesant, nimeni na venit vrodata cu o idee ca a mea, de aceea eu ii dau nota 10.
mie imi place mult, e original.
vreau s'al inpart ca voi, lol, e genial. asta-i partea 1, o sa mai fac:
http://i.imgur.com/LazAw.png

Teheheheee.
Sursa de inspiraţie: http://www.TPU.ro/......e-mai-fac/
C'est le plagiaire.
unii tipi chiar se plictisesc şi le place să copieze mai ceva ca la teză.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Am ras o ora si am plans jumat de ora, foarte tare, mai tare ca TPU the movie 1 si 2 la un loc, astept continuarea happy

*desi e evident, o s-o zic, mint cu nerusinare*
app i-a mai crescut cuiva nasu'?hee hee...asa de curiozitate

| Loome a răspuns:

Oh, well, mi-a placut partea cand am citit litera A.
Chiar m-a emotionat
*ii dau lacrimile*

| YepIsSuspended a răspuns:

Ma intreb cum o fii conituarea...
Cred ca cam(lol)asa:
http://i.imgur.com/IH5VP.png
Desen(0)+Idei(0)=0(FAIL)

| YepIsSuspended a răspuns:

Edit:Ma refeream la desenul plagiathee hee

| anyia a răspuns:

Foarte dragut. Astept continuarealaughing

| nirvanacartof a răspuns:

Cred ca are numai note de 9 dupa copiat.
La incpeut a fost Creakter, dupa tu. Gata, a fost sufiecnt ca sa inceapa toti. O. 0 Lol gasiti-va alt site. E rezervat deja de V. I. P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cai trebuie cea mai amuzanta a fost litera F! Plangeam, radeam, iar cand am ajuns la litera L mi-am dat seama ca totu s-a terminat cu bine

Întrebări recente