| ƛƝƊƦЄЄƛ a întrebat:

Hey TPU!
O dată am intrat în bucătarie iar mama mi-a zis să ies pentru că iese fumul.Îl ţinea captiv?
Mama are o închisoare în bucătărie? surprise
Dinasta ţine ceapa în frigider? Acolo e carcera? :-o
Cum să le salvez pe săracele legume şi fructe dar mai ales fumul? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Salvează-te pe tine.
Fugi! Fugi cât mai poți!

7 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

Dacă ar avea puţin haz...

| MissEly a răspuns:

Da drumul la un geam ca sa iasa fumul. Si mananca fructele si legumele. Sunt foarte sanatoase. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu furca si cutitul in ajutor.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Fumul e de cand l-a prajit pe adevarata ta mama. Aia din bucatarie, pe care o vezi tu, e o vagaboanda ordinara.

| KiraVonHell a răspuns:

Angajează un Cangur spion profesionist...

| ρinkie a răspuns:

Nu stiu d`astea. Cine stie. Poate ca l-a pus in frigider. Verificaa! laughing

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Nu are deloc haz mai degraba e trasa de par...