| pandicorn16 a întrebat:

Stiti reclama aia de la Eti puf? Cea cu beatboxul, ati putea sa-mi scrieti versurile laughing)))

5 răspunsuri:
| Bianka26 a răspuns:

Alba :
Cocos Nucifera e numele de cod
Ma dau in vant dupa tot ce-i hot
Am parul cool si versul delicat
Sunt fata generoasa, delicioasa, dau rima la baiaaaat

Maro:
Am plecat de jos, mi-a placut rap-ul
Am ajuns sus, am dat cu capul
Epilogu-i de cacao, daca va lasati, fi-ti fratilor, fascinati

Roz:
Bogat, sarac, anina, cocos, culoare, chiar capsuna, ingrediente pentru o viata buunaa

| Popescu_Elena_1992 a răspuns:

Alba :
Cocos Nucifera e numele de cod
Ma dau in vant dupa tot ce-i hot
Am parul cool si versul delicat
Sunt fata generoasa, delicioasa, dau rima la baiaaaat

Maro:
Am plecat de jos, mi-a placut rap-ul
Am ajuns sus, am dat cu capul
Epilogu-i de cacao, daca va lasati, fi-ti fratilor, fascinati

Roz:
Bogat, sarac, anina, cocos, culoare, chiar capsuna, ingrediente pentru o viata buuuuuunaaaaa

CU PLACERE! happy

| Ioanaowl a răspuns:

Cocos nucifera e numele de cod
Ma dau in vant dupa tot ce e hot
Am parul cool si versul delicat
Sunt fata generoasa delicioasa dau rima la barbat
Am plecat de jos,mi-a placut rap-ul
Am ajuns sus, am dat cu capul
Epilogu-i de cacao daca va lasati
Fiti fratilor fascinati
Bogat, sarac, anina, cocos, culoare chiar capsuna ingredirnte pentru o viata buuuuunaaaaahappy

| Biblianca a răspuns:

Cocos nucifera e numele de cod ma dau in vant dupa tot cei hot, am parul cool si versuri delicat sunt fata generoasa delicioasa dau rima la baiat.

Am plecat de jos mi-a placut rapu' am ajuns sus am dat cu cap epilocuri de c...o daca ma lasati fiti fratiilor FASCINANTI

Baga-ti seratina cocos culoare chiar capsuna
Ingrediente pentru o viata buuunnnaaaaa