| contvechiidc a întrebat:

Hey vise pare ceva ciudat la poza asta?
http://i.imgur.com/moKxa.jpg

:)))

23 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ce-si odihneste fundul potaia aia mare...sau se caca?

| Puţifer a răspuns:

'nise' pare că tu habar n-ai ce e aia gramatică.

| rockelle75 a răspuns (pentru Puţifer):

Ba are, ea scrie în limba ei, of, te bate româna, Tuiti! (tweety)

| Puţifer a răspuns (pentru rockelle75):

Deci tu vorbeşti cu mine sau la persoana a 3 a? sau cu tuiti? sau cu cine mama naibii?

| rockelle75 a răspuns (pentru Puţifer):

Vorbesc cu Tuiti, care acum e fericită, făcând baie într-o baltă de balegă făcută la mixer cu lapte bătut. big grin

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ssst! Lasa-i sa doarma!

| blueangel99 a răspuns:

Nu. Câinele ăla mare stă pe o pernă sau ceva de genul, deci nu te gândi la prostii tongue tongue tongue

| lalalalallll a răspuns (pentru blueangel99):

Se referă că pisica stă pe perna câinelui și câinele pe a pisicii.

| Downfall a răspuns (pentru lalalalallll):

De fapt sunt amandoi caini, uita-te mai bine happy

| lalalalallll a răspuns (pentru Downfall):

laughing, nu am fost atentă

| AnneBre a răspuns:

Şi eu am avut multe vise day dreaming

| Downfall a răspuns:

Cred ca si-au incurcat pernele cainii aia doi laughing

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mi se pare ciudat că nici măcar n-am zâmbit.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Tu ai vise eu cosmaruri cand citesc cum scrieti voi "vise" si vad ca nu am "vise" chiar e real.

| totGumã a răspuns:

Vise si iar vise, sa stii ca am avut un vis frumos aseara!happy

| DudăIamPanda a răspuns:

Dudă, n-ai deloc minte.Du-te la școală, invată să scrii prima dată.

| contvechiidc explică:

Ma sunteti sa mor eu niste [BEEP] doamne nu stiti sa explicati mai clar voi cearta va facut mama voastra cu [BEEP]

| AnneBre a răspuns (pentru contvechiidc):

Mai mergi pe la scoala ca nu au fost decat vrei 5 cuvinte coreste in propozitia ta.

| Yummi a răspuns (pentru AnneBre):

Ba astarolling on the floor) nu mai comenta de aia/ala ca tu ai scris `coreste` rolling on the floor)

| Bogdanux a răspuns (pentru contvechiidc):

E nasol cand iti vine prima data ciclul ha?

| AnneBre a răspuns (pentru Yummi):

Lol raised eyebrows eu am gresit pentru ca nu am fost atenta, dar ea nu cred ca a gresit aproape toata propozitia fiindca nu era atenta.

| Cristianne a răspuns (pentru contvechiidc):

Băăăi,româna e grea, nene!

| Liviu a răspuns:

Cainele ala mare e drogat? sau e mort?