| marrr a întrebat:

Heyyy am visat ca puneam o intrebare pe TPUlaughing Oare ce sa-nsemne?laughing

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Inseamna ca visul ti-a dat idee ce sa faci a doua zi ...si asta ai si facut... ce frumos ar fi ca tote visele sa ni se indeplineasca sau sa fie reale asa cum a fost al taubatting eyelashes (nu ma refer la cosmare -la astea e bine ca nu sunt reale)

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Inseamna ca inainte de culcare te-ai gandit la TPU, te tot gandesti la acest site incat nici noaptea nu ai somnul linistit!

| Barajag a răspuns:

Inseamna ca astazi vei pune o intrebarehee heeUpsss, vad ca deja ai intrebatlaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Inseamna ca azi ai pus intrebarea asta tongue

| Razvan a răspuns:

Ca o sa te mariti cu primul care iti raspunde la intrebare de sex masculin.Asculta aici la Onutahee hee

| madalicious a răspuns:

Pai...inseamna ca-ti place asa mult TPU, incat subconstientul ti-a ordonat sa pui o intrebare! Si ca sa vezi... ti-am raspuns. laughing)

| Pho3nix a răspuns:

Am visat ca eram la un suc cu Angelina Jolie
Ce inseamna?

| florin_7920 a răspuns:

Păi dacă ai visat văd că ai şi pus-o.

| ItzRivenGod a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca puneai intrebarea asta

| AiDa_5611 a răspuns:

O insemna ca iti place asa de mult TPU, incat si atunci cand dormi te gandesti la el.Pe langa asta, acest vis ti-a dat idee ce intrebari sa mai pui. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un simplu vis...nu pot spune decat ca te gandesti prea mult la TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat ca-ti raspundeam. uite ca s-a indeplinit.cica sa nu crezi in vise.

| ralucutza_1614 a răspuns:

Ei, poate insemna ca ai noroclaughing