| JustMetallica a întrebat:

Hi all! Categoria asta e mult vizitata, deci imi cer mii de scuze ca am pus aici o intrebare nu tocmai funny. As dori 2 min sa ma ascultati. Caut ca o nebuna [laughing] prin Iasi si nu gasesc Conversi All Star...Imi puteti da un exemplu de magazin unde se gasesc? Multumesc!

1 răspuns:
| Rj a răspuns:

Buna, te inteleg, am patit acelasi lucru ca si tine in Arad in 2008. Din pacate nu sunt din Iasi si nu prea stiu magazinele de-acolo, dar incearca magazinele sportive, daca ai Intersport sau daca nu, iti poti comanda de pe net. Si sunt si mai ieftini, incearca aici : http://www.okazii.ro/

Întrebări recente