| sweetgirl pink a întrebat:

Hi! am chef sa rad:imi spuneti niste intamplari funny pe care le-ati avut?(cu prieteniihappycu iubitul/iubita...

3 răspunsuri:
| vivigirl a răspuns:

Ma plimbam cu cea mai buna prietena de-a mea prin cartier. Si trecusem pe langa niste tufe laughing si face prietena mea:
- Am prinsooo! Am prinsooo!
- Ce ai prins? :O.(vazusem ca avea ceva in maini)
Deschide mainile si deodata vad ca zboara ceva si incep sa tip. toti care erau pe strada au sarit in sus la cat de tare am tipat rolling on the floor. era o musca. eu am crezut ca era un gandaclaughing doamne.cat a putut sa rada prietena mea de mineblushing big grin. laughinglaughing

| YTwatchdog a răspuns:

un prieten s-ia luat revansa de la mine si m-a aruncat an boschetii(este amuzant pentru ca am cazut peste un aurolac pe care nu al vazusem)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-m pisat pe fata ta...