| MusicisMusic a întrebat:

Hi! Nu stiu cand ati ras ultima data cu pofta dar am gasit doua filmulete amuzante; unii poate l-au vazut insa celor carora le place le vor vizualiza din nou cu pofta...Nu e o intrebare...Credeti ca imi puteti da un comentariu si fara sa primiti fundita?! primul video: http://www.youtube.com/watch?v=_HKppkramiU&feature=relat ed
al doilea video : http://www.youtube.com/watch?v=JnnGfSata28&feature=fvw

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Ar fi posibil si in Romania un astfel de experiment (din al doilea video), dar facut de politisti pentru a-i invata pe soferi sa stea la semafor sau la trecerile nesemnalizate!

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, primul e foarte bun ca tonic matinal, iar ak doilea l-am mai vazut! Recomand din nou, celor ghinionisti sau prevazatori, sa se doteze cu spray defensiv, legal, de la magazinele Vanatorul si Pescarul! Paza buna trece primejdia rea!
Chiar ieri - par exemple! - in "politist" a batut un pieton, pentru ca trecut pe zebra prea incet! Ce mai asteptati?! Luati-va spray!

Întrebări recente