| MusicisMusic a întrebat:

HI! Tipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=JnnGfSata28&feature=fvw mi-a dat o idee si vreau sa o pun in practica.Nu vreau sa imi cumpar costumul ci vreau sa il confectionez chiar eu... din ce as putea sa fac scoica si sa fie la fel de mare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-un material lucios de culoare bej/maron coşi un tub (sau să aibă o formă conică) foarte lung, îl umpli cu puf pentru perne (poliester) şi-l răsuceşti să arate ca o cochilie. Nu am încercat niciodată, dar e o idee.
Apropo de clip: Ce le mai coace mintea unora laughing))

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poate un schelet din sarma imbracat in carton sau o panza mai groasa? Bafta!

| MadNNNeS a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerci asta ca la cum sunt soferii din Romania...

Apache
| Apache a răspuns:

. remi gailard=legend

Întrebări recente