| LolNope a întrebat:

M-am gandit ca din moment ce "TPU:The Movie" e pe terminate, sa scriu "TPU:The Book", dupa ce se termina filmul.As dori niste idei, cu personajul principal(un utilizator desigur), o problema a cartii(nu trollingul, as dori sa fie ceva original, nu varianta scrisa a filmului). Eu m-am gandit ca "eroina"sa fie NOname, sau Legiuitoarea, iar problema sa fie cei cu intrebari de genul :"Care este chestia aia preferata a voastra? Cine are aceeasi chestie ca mine Fundita!" si cei care stau pe site doar pentru funde(da, da stiu ca si eu am fost asa dar m-am decis sa nu mai fiu de acum), spamul si cei care dau site-uri pentru voturi cum ar fi zoom. Puneti-va imaginatia la bataie si sa facem impreuna "TPU:TheBook".(scuzati categoria dar aici intrebarea va ramane vizibila macar 2 zile sper si va fi si vizitata sper.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Serena1993 a răspuns:

Tare ideea!big grin
vreau si eu in carte. daca se poatebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Si eu impreuna cu mhn24

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Dark Vader.
Tu esti Lordul Sith

| dαɴЗ a răspuns:

Pot shiiii eu? :O3

| SalutTpu a răspuns:

Buna idee. Eu momentan nu am propuneri dar as vrea sa apar si eu in cartebig grin

| 인스피릿 a răspuns:

Nu incepeti din nou cu ''Vreau si eu sa apar!" FFS. Cat despre idee...

| MidnightLady a răspuns:

A inceput unu' cu desene, si-au descoperit toti talentele ascunse. Acum mai vreti sa scrieti si romane. Azi-maine, vreti in filme porno!

| NoName0011 a răspuns:

Ce dragut!

| Șttefania a răspuns:

Buna ideeabig grin
Vreau si eu sa apar in cartepuppy dog eyes

| MagicSmile7 a răspuns:

Imi place ideeahappy!

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Vreau si eu sa apar

| Wladutz a răspuns:

Vreau si eu sa apar plzzz:03

Întrebări recente