| dany_6773 a întrebat:

Http://creativemonkeyz.com/......t-page-47/ ce parere aveti?:)))))

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shift a răspuns:

Doamne, parca sunt pe una dintre aleile imaginatiei mele nebune...mereu am vrut sa arunc cu o masinuta de jucarie intr-un cocalar. day dreaming
La naiba, ce bine ma simt!
Sunt in extaz. b-)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Super, si-au mai revenit!

| Wonderland a răspuns:

E mult mai bun ca cel de saptamana trecuta :X :X cel mai tare, pe langa ala cu roboatele

| dany_6773 explică:

@Muflă sa stii ca nu esti singurullaughing...ii najpa ca masina a cazut doar pe un cocalar sau manelist cum vreti voi sa ii ziceti.

| Herp a răspuns:

Ultimele episoade nu au fost cele mai tari.dar asta e chiar grozav!happy
P.S M.O rullz XD

Întrebări recente