| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cât de scump poate să fie love struck

| Grimmjow69 a răspuns:

Ce tare! laughing

| Fridăm a răspuns:

I am exactly like the purple dog now.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

A vomitat un curcubeu pe tine?

| Fridăm a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu. Mi-a fost lene să mă schimb de pijamale.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

Da....de asta eu dorm în colanți.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Esti fata sau baiat de dormi in colanti?:d

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Nu prea are importanță nu?

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mda...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Imi place laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa stii la ce m-am gandit. devil

| Bia001 a răspuns:

Mor! nu mai pot laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Awww

| ßσьσсєℓα a răspuns:

laughing si eu ma gandeam la ceva.

| InvertedDeformity a răspuns:

Plina gradina lui Dumnezeu si plina de aratari perverse ci inclinari sexuale. Aveam dreptate, ne-am nascut,, orbi'' si egali precum bacteriile...
http://www.youtube.com/watch?v=afvx9qqLYCU

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru InvertedDeformity):

Deformity, calmeaza-te, ia o melodie buna (vesela)
De ce?
Fiindca esti dus cu capul
Ok
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
E un c*c*t care nu merita apreciat artistic *blabla-bla* sunt mult mai destept fiindca nu o ascult *bla-bla*...

| InvertedDeformity a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

In roiumul rand eu nu sunt dus cu capul, eu privesc adevarata lumea, in care traim, inspiram aerul iar apoi nu stim ce ne-a lovit.Eu si multi altii care sunt ingrijorati de imaginea in decadere a acestei lumi privim mai mult partea goala a paharului. Daca privim numai pe cea plina, totul s-ar termina.Cei care nu sunt interesati de asa ceva sumt paiul care soarbe tot continutul, iar cei care privesc partea goala care sunt filtrul si le pasa.Iar in al doilea rand, tu esti prea mica sa intelegi latura asta a lumii, iar daca vrei sa te lamuresti, intra aici: http://metalragesandnessandblood.blogspot.ro/ (revin cu postari).

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru InvertedDeformity):

Deja devii prea enervant cu blogul tau despre rock metal! Unii asculta Michel Telo sau Antonia si sunt fericitit cu asta! Sau Pink, Selena Gomez, sau Fuego! Si nu vad de ce esti asa de pesimist. Viata e frumoasa!

| Alexandra873 a răspuns:

Si eu ma gandeam la ceva...

| Alexandra873 a răspuns:

Este tare o ascult non-stop!