| GhostStar a întrebat:

Http://i.imgur.com/3j1U1.png

Fetito, vezi categoria? Aici e t/a, ne distram, nu iti dam tie idei..Greu sa muti cu 2 variante mai jos la timp liber nu? Voi nu v-ati saturat de idioti ca astia?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

*injurand mouseul de la laptop*
C**ama-s pe m**tii m*tii de maus m**st!
Y U NO mergi cum trebuie f****i pe m**a!
*terminand cu asta*
AAA ce spunea aia? Sa nu mai injuram? La t/a nu se poate.

4 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Vezi tu. dacă nu mai erau idioţi ăştia nu mai era TPU aşa de şmecher
Hai să nu o dăm în şmecherie.
Devenea plictisitor...

| AlinaaAli a răspuns:

Mama prostilor e tot timpul gravidahee hee
Degeaba ne saturam noi oh go on

| Lightning1997 a răspuns:

Mai rau e ca sunt multi ca ea

Apache
| Apache a răspuns:

@BlackSt4r

Tu in cazul ei ai dreptate... dar t/a a ajuns groapa de gunoi a siteului!
O multime de intrebari care sunt postate la categorii nepotrivite, sunt mutate la t/a!
ardanaux a si recunoscut ca doreste mutarea lor aici.

2 ) T/a e chiar deasupra la timp liber... poate a gresit cand a dat click
*ex. cum a facut dava ieri*

3 ) Eu nu stiu de ce va alarmati atat... vorbiti de parca intr-adevar s-ar mai posta ceva amuzant pe aici

Întrebări recente