| BogdaneluluI a întrebat:

Http://i.imgur.com/Ay2LP.png...
Nu-i usor sa fii original.
Deci?

15 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Se vede cât de mult ai lucrat la comicul ăsta._., înapoi pe Facebook.

| BogdaneluluI explică (pentru Pisicuța):

Ia baga tu unul, daca esti tare-n coada. Si, avand in vedere ca am downloadat un pachet cu 300 de fete si a trebuit sa caut in ele cestiunile astea, da, am lucrat destul de mult.

| AikkoxD a răspuns:

Aha.

| Autumnfeelings a răspuns:

Mai demult să făceam cu mână şi erau amuzante.

| BogdaneluluI explică (pentru Autumnfeelings):

? Ce?

| Autumnfeelings a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Mai demult se făceau cu mână toate feţele alea şi comicurile erau amuzante. Scuze dacă te-am băgat în ceaţă cu primul comentariu, dar nu am fost atentă când scriam la el.

| BogdaneluluI explică (pentru Autumnfeelings):

Amuzante pentru tine.
Vreau sa vad unul original.

| Autumnfeelings a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Erau amuzante pentru toţi. Dacă vrei uită-te pe la Cretaker. toţi le considerau dar de când chestia asta cu toţi putem face un comic cei care chiar le făceau strălucite au renunţat.

| BogdaneluluI explică (pentru Autumnfeelings):

Nu-ntelegi. Asta e facut in totalitate de mine.
Nu e neaparat amuzant(de ras cu lacrimi), mai curand este un comic inteligent( ca si cel care l-a creat...).

| pyma a răspuns:

Așadar și prin urmare rolling on the floor).

| iKeel a răspuns:

Urăsc să fiu sexy... Dar cineva trebuie să facă treaba asta.

| umbrax a răspuns:

Mda yawn

Întrebări recente