| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/aZt1y.png

Asta mi s-a intamplat si mie saptamana trecuta...

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Puteai sa te bagi cateva minute ca nu mureai...mai ales daca era o ploaie usoara.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se mai întâmplă și la case mari!
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Într-o zi, un NoChanceForUs avea chef să râdă la comicuri reușite, dar ghici ce? Ați venit voi și mi-ați stricat cheful.

| Șâret a răspuns:

Neinteresant.Lasă-te.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@smiletome
+1
Idem si aici!

| BlackVeil a răspuns:

Trist,foarte trist... sad

| Ingerash a răspuns:

Ghinion

| ZoOzOLe a răspuns:

Zici cal fulgera pe bietu goopo...

| TwixulDrept a răspuns:

straight face si trebuia s-a faci un comic sa ne spui ca te-a plouat pe tine si dupa aia miroseai a catel ud? hypnotized

| SmileToMe a răspuns:

Dat fiind ca locuiesc langa plaja, pentru mine nu prea conteaza daca ploua >:].

| Deea_3807 a răspuns:

Naspa !