| hdsa87sdvd a întrebat:

Http://i.imgur.com/ClADg.jpg
http://i.imgur.com/jzShi.jpg

Daca va plac, am o groaza de idei...

11 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Hai, mai dai, e amuzant, mie imi plac, hai, dai!

| dany_6773 a răspuns:

Mijto tarelaughing)

| pinguinuVerde a răspuns:

Ce drăguuţ.*sarcastic*
Ar fi un miracol să poţi desena tu.

| Fragile a răspuns:

Îmi plac, mai ales aia cu ciobanii m-a făcut să râd. Poţi să mai faci, dar vezi să nu ajungi să ne disperi cu ele.[ca iustinel].
O zi bună! Wof!

| sceptic a răspuns:

Aia cu bufnita o stiu de pe netbatting eyelashes.

| elasexygagica a răspuns:

Zoooper amuzante amandoua love struck

Apache
| Apache a răspuns:

laughing ...mai fa! pozele editate sunt mai amuzante ca desenele! ( bine... orice cred ca este mai amuzant decat 99, 9 % din desenele de pe TPU )

| Lullly a răspuns:

Nu cumva le-ai luat de pe www.desenatori.ro? oricum sunt tari replicile

| Cretaker a răspuns:

>'Bancomicuri' facute de Catelushul

| Ondskan a răspuns:

Hahahahahaahahahahaahahhahaha LOL ROFL s-a bashit Vasile rolling on the floor rolling on the floor Sincer...mi-ar fi rusine sa postez asa ceva pe net straight face

| melc a răspuns:

Parca zicea tudorrrrrr de un anumit cont ihatetudorrrrr facut de el care s-a transformat miraculos intr'un 'catelus'
don't shoot me if i'm wrong thinking

Întrebări recente