| Gumã a întrebat:

Http://i.imgur.com/COp4g.png Ce obsedata.
*cheama preotul*

18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*Isi arunca laptopul in apa sfintita*

| Bya132 a răspuns:

Omfg!
*aruncă ecranul calculatorului în cristelnița cu apă sfințită*
Prea multă PROSTIE ne înconjoară.

| Bastet a răspuns:

Dacă mai văd o întrebare legată de LadyJ, mă spânzur de scaun

| Musique a răspuns:

Doamne,ce de retardati pe TPU. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Trist,dar adevărat

| Gumã explică:

@Basted esti prea tanara sa mor straight face

| EvangelineDS a răspuns:

Hai ca am chemat eu parintele si pshigoloaga
Parintele
http://www.tpu.ro/utilizator/rayr
si psiholoaga
http://www.tpu.ro/utilizator/klmw

| EvangelineDS a răspuns:

Mai trebuia sa chem pe cineva?

| Työlki a răspuns:

*cheama FBI-ul*

| Ingerash a răspuns:

Mai bine chemam pompierii sa stinga cateaua asta in calduri care zice ca e o Lady

| FreshDreams a răspuns:

*se alatura exorcizarii*

| DrunkShepp a răspuns:

Fraiera asta nu se mai poate numii obsedata e pre putin pentru ce e ea.o sa ma gandesc la ceva, pana atuci eu i-am zis LadaJeg(ea nu e lady)

| レクス a răspuns:

Stii...ea mereu ne zice "desteptilor", intr-un singur fel.Dar, e ciudat ca mie imi vine sa-i zic in multe felurithinking

| Anet a răspuns:

@OnlyOneKidoO cheama si psihiatrul ca pentru disperate din astea preotul e inutillaughing

| julyyy a răspuns:

Desteptilor!

| DildăuPaispe a răspuns:

Oh my GOD! Sa verifici ultima intrebare a ei de pe T/A!

| MadnessCaffe a răspuns:

LadyJ daca mai pui intrebari legate de Justin Biberon te spanzur de glezne in timp ce te tin pe post de sac de box pentru Campania Anti-Jb.