| SweetMinion a întrebat:

Http://i.imgur.com/CrHKNDJ.png
Trebuie sa invat chineza la perfectie asa ca fac asta prin muzica...bleahhhhhh, ewwww, naspa.
Rendom(cum stiu ca scrie cineva)! Cel mai dezgustator raspuns primeste funda! Sa va vedem.

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Scuze... dar nu pot... crying
Tot te iubesc! love struck

27 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu pot scrie scarbosenii sad

| syd2 a răspuns:

De ce trebuie sa scriu scarbosenii cand pot sa scriu lucruri frumoase?

| SweetMinion explică (pentru syd2):

Pentru ca e rendom si daca vrei fundita magica de unicorn imi scrii scarbosenii!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

,,2 girls, one cup,,--enough told

| Croampa a răspuns:

Pancreasul este ăăă... n-o pot face! crying

| SweetMinion explică (pentru Croampa):

Ma dezamagiti profund...

| SweetMinion explică (pentru Croampa):

Of of of, ce ma fac eu cu voi? In ritmul asta nu primeste nimeni fundita magica de unicorn...

| Croampa a răspuns (pentru SweetMinion):

Scuze... dar nu pot... crying
Tot te iubesc! love struck

| VibeTrix a răspuns:

Lolllllllllll...laughing)

| Geanin a răspuns:

Sperma si viermi... Sai mananci...
Ipreuna cu fetusi bagat la mixer...

Din astea sunt facuti burgarii mc donalds's

| SweetMinion explică (pentru Geanin):

*facepalm* nu, si chiar si daca ai zis asta eu tot o sa mananc de la mc Donald's

| Geanin a răspuns (pentru SweetMinion):

Ce **** vrei sa spun ca sa ti se para scarbos?

| SweetMinion explică (pentru Geanin):

Nu stiu, mie putine lucruri mi se par scarboase... Nu primiti funda, asta este. no talking

| Geanin a răspuns (pentru SweetMinion):

Ba ti se par sarcarboase multe lucruri! Dar nu vrei sa ne dai funda!

| SweetMinion explică (pentru Geanin):

Ba vreau sa va dau funda, doar am zis ca va dau! Nu sunteti Scarbosi atunci nu primiti nimic!

| SweetMinion explică:

Si ce e dezgustator in asta? Hai sa iti spun 2 chestii : 1.eu scriu povesti in care e act sexual, detaliat inca si 2.sunt mai sadica de felul meu, deci partea cu mortii imi e indiferenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

Perversa. laughing

| SweetMinion explică (pentru anonim_4396):

Eh, trebuia sa ma afecteze? laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

No, ca adevaru nu doare laughing

| SweetMinion explică (pentru anonim_4396):

Nu era tocmai invers? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

Adica eu sunt perversa? Asta nu se poate. Intreaba ru pe cine vrei...thinking Ba nu, nu intreba laughing

| SweetMinion explică (pentru anonim_4396):

Nu mai, am vrut sa zic, nu era ca 'adevarul doare' sau ceva de genul? laughing si de ce sa nu intreb, lasa ca intreb eu de tine, tot iti descopar intentile ascunse laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetMinion):

Pai îmi stii toate identitatile. Zeyn perversu si eu, cea nebuna. Atât. Jur O-O laughing

| SweetMinion explică (pentru anonim_4396):

Ar fi bine sa fie doar astea! Daca nu, o pun pe Karima sa te interogheze! Sau pe englezoaica! De englezoaica si mie imi e frica surprise

Întrebări recente