| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii de ce te bagi....nu am 9 anihee hee) si cred ca nu esti in masura sa comentezi

32 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Naspaaaa

| condemnedAntagonist explică (pentru mola):

Ce naşpa? că n-ai scanner?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ce funda ma? straight face Cersetoareo ce funda? straight facestraight facestraight facestraight facestraight face Pt ce tiar da funda? straight face

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ba,da ce nume lung ai ma...

Răspuns utilizator avertizat
| condemnedAntagonist explică:

Ai spus că e drăguţ doar pentru fundă.

| epurel a răspuns:

Păi nu sunteţi de aceiaşi vârtă, el are 13 ani şi tu 9. Meriţi să fii bătută în cele mai groaznice chinuri, în cel mai întunecat colţ al iadului.cel puţin aşa zic eu. Ce dacă zici că e drăguţ? şi eu pot să-ţi zic că eşti drăguţă (nu eşti), dacă zic îmi faci un blowjob? happy btw : scrii frumos. o.o

| condemnedAntagonist explică:

Dacă vrei fund(ă) n-a fundă da nu mai cerşii pe viitor.:3

| condemnedAntagonist explică (pentru epurel):

Cine el? cine are treişpe ani? _.

| alexandra281099 a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Imi pare rau daca ai inteles gresit chiar o sa sterg raspunsurile... vreau doar sa iti mai spun ca nu sunt o cersetoare de fundite oricum nu mai conteazaoh go on

| epurel a răspuns (pentru alexandra281099):

Ba eşti, şi o să arzi în IAD!

| epurel a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că pot, mă seacă maturitatea ta falsă.

| condemnedAntagonist explică (pentru epurel):

Înţeleg ce vrei să zici. tipic. O.O

| epurel a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Nu că am ceva cu cineva, dar pur şi simplu nu-mi place să văd nişte copii vai de ei care cerşesc funde şi peste 3 minute zic : "ce bă? ce prost eşti, eu nu cerşesc funde.ia-ţi o viaţă, ratatule ", sau ceva de genul. (Cazul cu funda era pentru tipa asta)

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Are ceva daca nu e pe scanner? pe web daca e bine laughing).

| condemnedAntagonist explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

N-are nimic.:3

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Sa nu te superi ca sunt multe :))
http://imgur.com/a/xTEBm
http://imgur.com/a/Nviok
http://imgur.com/a/k93aN aici a fost o vaga incercare de manga :))
http://imgur.com/a/PHU4w
http://imgur.com/a/MD5sJ
Cum ti se par?

| condemnedAntagonist explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Presupun că unele sunt făcute în timpul şcolii.Te înţeleg, în rest geniale, dacă continui să exersezi şi îţi cumperi nişte produse profeişîînăl, faci o afacere şi poate te faci artist manga, banii pe care îi caştigi îi dai la o antilopă obsedată de nutella. *greieri*

| condemnedAntagonist explică (pentru epurel):

Copii sunt între varste de 10-12 ani chiar şi mai mici, şi copiază replici de la trolli nereuşiţi de pe TPU, dacă dau astfel de răspunsuri şi sunt băgaţi în seamă se cred la nivelul lui Cretaker, şi cred că i se cuvin totul, mai ales fundele, adoptă comportamentul ăsta şi în viaţa reală şi o să sfarşească bătrani, singuri şi în bătaia de joc a tuturor, mai ales că nu o sa aibă nutella, în cel mai rău caz.*halucinează*

| condemnedAntagonist explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

GodYouLoveLitTheStarryNightKingOfAgesJesusChrist, aş putea spune acelaşi lucru.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Nu sunt facute acasa doar ca de plictiseala laughing. Pot sa le fac si mai bine dar stii ca... lenea e mare laughing.

| condemnedAntagonist explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Trec prin asta chiar acum, încerc să fac un "comic".

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Sa facem cunostiinta:
-GodYouLoveLitTheStarryNightKingOfAgesJesusChrist, BâzdâganieEsteOAntilopăCuMultăMultăNutella. BâzdâganieEsteOAntilopăCuMultăMultăNutella, GodYouLoveLitTheStarryNightKingOfAgesJesusChrist.
laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Acum nu mai poti.Acum ai un nume foarte "lung".

| condemnedAntagonist explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Stai,ce? O.O, nu citesc nimic din alea.

| condemnedAntagonist explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Eşti invitatul meu să îmi spui BâzdâganieEsteOAntilopăCuMultăMultăNutella sau oricum alt cumva.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Pai sa ma gandesc cum sa iti spun de acum in colo...
Hmm...
E mai usor de scris BâzdâganieEsteOAntilopăCuMultăMultăNutella decat 直樹...

| condemnedAntagonist explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Bâzdâganie nu e mai simplu?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Nu e la fel...
Naoki e mai simplu.laughing