| androne30 a întrebat:

Http://i.imgur.com/Lr7dK.png cui i place prima data n-am stiut sa o fac sa se vada scuze...

7 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Pot sa fiu prima careia nu ii place?happylaughing

Răspuns utilizator avertizat
| kiky278 a răspuns:

Nu prea inteleg nimic si nu stiu personajele arata cam ciudat

| ăăăă a răspuns:

Mie imi place chiar daca nu e reusithappy. este primul tau desen acolo si e normal sa nu iasa bine.nu i asculta pe cei care nu le place.nu cred ca ei au facut mai bine la inceput.

Răspuns utilizator avertizat
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mie imi place doar ca nu prea inteleg cum l-a omorat scufita pe luplaughing

| Hunter_8040 a răspuns:

Imi place, dar trebuie sa mai lucrezi la grafica! happy