| IloveCretakerIsDeadTemporarily a întrebat:

Http://i.imgur.com/me0t5.png
E scurta, deoarece pentru ca fiindca mi se rupse firul inspiratiei.
Doresc pareri sincere :3
*da, e unul dintre cele 50 de comic-uri noi aparute pe TPU saptamana asta*

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Cat am putut sa rad rolling on the floor

Cretaker mi-a dat 2 fundite. Stiu ca vrei sa fi ca el. Stiu asta. Da-mi fundita.

[Daca vrei sa-mi dai fundita nu-i gluma. Daca vreti sa-mi dat stupid *joke*]

| Pralină a răspuns:

Bravo! Imi place tare mult pentru ca deoarece fiindca in sfarsit ii se da o lectie lui elasexygagica.Pentru ca doarece fiindca se vede ca ai talent! Pentru ca deoarece fiinda desenul e chiar cool!

| Cretaker a răspuns:

Fuuuuuck la partea cu Tudorrrr, that cracked me up hard lololol

Bravo, braaavo, imi pot lua o vacanta.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
O idee foarte bună. Cu elasexygagica. laughing.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

TPU ca un spital laughing. Super! Noi suntem tot etaju 9 smug.

| JustMeBăi a răspuns:

Elasexygagica n-a vazut inca astasmug

| Pisicuța a răspuns:

Tare, mai vrem!happy

| rockelle75 a răspuns:

Hai ca'mi place laughing
tine-o tot asawinking

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Bravo toti ii calcam pe urme lui cretaker a ajuns un model pentru noi toti ce sa mai zic acum faci si tu parte din gasca de soc de pe TPU laughing cei care se implica si cu sufletul aici pe sait
SUCCES in continuare la mai multe comicuri laughing

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Sa iti traiasca fetita elasexygagica :*
O mica userita TPU s-a nascut laughing
Deabea astept sa o vad pe asta mica raspunzand la prima ei intrebare *imi dau lacrimile* laughing
Super idei inca o data

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Să îi trăiască!
Cică: omg, e fetiță?, căți ani are?, cum o cheamă, mai e virgină?rolling on the floor Bună asta, bună!

| lovefan a răspuns:

Buna! E foarte tare, sincer laughing)). Mie imi place faza cu,, al cui e copilul? dude, chiar nu stiu'' Sa sti ca ceea ce ai spus tu acolo e ff real.Sarbatori fericite! P. S. Dar cine e elasexygagica?

| Turquoise a răspuns:

Incepi sa-mi placirolling on the floor
Dar totusi, unde-i vedeta, unde-i personajul principal al acestui comic?
@Elasexygagica, arata-te scumpete.

| IronHere a răspuns:

Tarelaughing

| Jacob27 a răspuns:

Este destula, frumoasa im place este sincer si eu am o poveste dar nu se refera la TPU (scuze TPU) daca imi dai add la crisingerosu@yahoo.com tio voi trimite poate impartim niste sugestii