| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/NkrVN.png

Voi veniti la concert?

T\A

12 răspunsuri:
| Loveis4free a răspuns:

Eu aduc rosii voi aduceti cutite sa le bagam in rosii si sa aruncam in Biberon.Nimeni nu isi va da seama cum a murit

| scully a răspuns:

Ce putin dureaza. :-

| DrunkShepp a răspuns:

Absolut daca voi aduceti rosiile cu cutite eu aduc bazooka sa le aruncam cum trebuie ca poate il nimerim pe ala care canta in spatele scenei pentru gaystin.si apoi putem sa ne asezam pe jos si sa bem vodka in timp ce el agonizeaza sub privirile ingrozite ale obsedatilos sai.

| DaVà a răspuns:

Eu aduc fumigene iar @Loveis4free arunca cu ''rosiile'' si chem un prieten care are bazooka. Abia astept...

| Musique a răspuns:

Sterge-mă de pe listă, nu vin!

| Mişaaa a răspuns:

Dacă scria acolo "Bon Jovi", veneam. love struck
Dar așa, noo. oh go on

| ZoOzOLe a răspuns:

Vin si eu ma pregatesc pentru momentul acesta de 100 de ani, ma duc sa scot ouale de la "imputit"

| Comy a răspuns:

Cantaretul va fi asasinat pe melodia Baby, Baby ohhhh

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Nu te baza pe mine

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ok @pustoaik deci ma bazez pe tine.

| Insomnii a răspuns:

Eu aduc cutite, rosii, pietre, si tot ce se mai poate arunca...
deci sa ma asteptati vin cu cea mai mare placere...

| BlackVeil a răspuns:

Ce concert cac*cios...

Întrebări recente