| AndreeaCristina96 a întrebat:

Http://i.imgur.com/qM4Xh.png Ce alegi a, b, c?

18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

A.
Boom-ul ala m-a captivat

| Muflă a răspuns:

D) Lasă-ne

| Bya132 a răspuns:

E.

majusuclă

| Bastet a răspuns:

Aleeeg p...a

| LoL a răspuns:

D
ma dor ochii

| LastChance a răspuns:

C, doar pe ala il inteleg.

| JustMeBăi a răspuns:

Varianta E. Pardon vitamina E.

| Serena1993 a răspuns:

A

multam de idee! o sa o folosesc in noul meu plan diabolic (pentru biberonoza desigur)

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Aleg...a happy
xD
Bye!happy

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
chatterbox

| MrsDraculescu a răspuns:

C smug

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

●Editeaza

| cucaracia a răspuns:

Eu vreau sa fiu cel de la A, sa dau foc celor de la B... dupa aia o sa ma simt ca un C.

Răspuns utilizator avertizat
| LNK a răspuns:

Ce Doamne iarta-ma e chestia asta facuta in Paint in 30 de secunde?

| Oanny a răspuns:

Hmm...nu ma pot abtine.Raspunsul meu e a x).

| blahblina a răspuns:

Extraterestrul cu 4 Ochi...

| chiloţei a răspuns:

Il aleg pe B laughing

Întrebări recente