| LoL a întrebat:

Http://i.imgur.com/SZAlV.png Ce dracu?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hitler...unde dracu esti cand avem nevoie de tine?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nici de râs și nici de postat, ci de raportat!
Pa, pa.

| Șâret a răspuns:

Ai auzit-o, da?
Mie-mi sună a amenințare so take care.

| MoonLight a răspuns:

Aia e spaniola?

| MoonLight a răspuns:

@Apache
joaca fotbal cu obama.

| MoonLight a răspuns:

@epurilă
Ce conteaza. N-ai vazut ca aia de la stiri ii considera una si aceeasi persoana? laughing

| CastraveteMurat a răspuns:

Acest specimen sufera de Prostie acuta si trebuie tinuta in captivitate.Boala ei inca nu este completa si de aceea nu este indicat sa o tinem in mediul sau natural deoarece prostia sa va evolua pana va ajunge la stadiul complet si va veni pe TPU sa ne omoare pe toti. Trebuie imediat sa o prindem si sa o eliminam inainte ca prostia ei incontrolabila sa ajunga si la alti utilizatori. Dupa observatiile mele indelungate se poate vedea foarte clar ca ea recunoaste ca sufera de aceasta boala.Ne dam seama de asta din numele pacientei "Nebunaticaツ".
Cine se baga sa o omoram? =]

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Stfoh go on

| Cristianne a răspuns:

Hmmm.Prostie acută.

| Narcis2007 a răspuns:

Te ameninta ea da nu are cu ce sa te f*ta

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Poate ai zis ceva de un baiat sau ai dat un raspuns despre ceva de cineva si ea a interpretat gresit. happy
Oricum, copii de genul nu ai nimic in cap, ingnor`o si o sa se plictiseasca.

| CannbalCorpse a răspuns:

Mare e Grădina Ta Doamne, da' plină de proştii...

| TooSexyForYou a răspuns:

A baut ceva alcool...worried

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ce sa faci, pe lumea asta sunt si idioti.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Las o in pace. Cred ca a gresit cui sa ii trimita mesajullaughing

Întrebări recente