| Pralină a întrebat:

Http://i.imgur.com/TW0J3.png băăă da nu în seara astaa eu nu mi-am luat adioo de la nepoţi de la străă buniciii!

aaaa văăd luminaa!

A venit tata acasăă!

Iei!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O sa mor virgin...sau cel putin asa cred parintii mei
*evil face*

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pffff...si eu cand il mai caut pe Spiderman? Doar ce mi-am tras din nou chilotii peste pantaloni.

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

îi dau eu un site cu povești po...horro.

| NoChanceForUs a răspuns:

I see dumb people.

| Digital112 a răspuns:

Sper sa ne intalnim toti de la t/a in rai, va urez condoleante pentru toti (si pentru mine).

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Mda...trebuia sa fie apocalipsa in 1974, in 2000, acum in 2011 si daca o sa traim pana atunci.o sa fie si in 2012. vad ca terra are 9 vieti, ca pisica. smug

| Zmeura a răspuns:

Chiar crezi ca vine sf lumi? de la un timp kanal d=o.t.v asa ca nu te agita

| AdamBlack a răspuns:

Aha,eu o sa ascult rock la maxim in casti si o sa mananc napolitane.
sa vad cum explica ala ca nu a venit sfarsitul atunci cand a zis el.