| HoneyCocaine a întrebat:

Http://i.imgur.com/u7tuX.png
Nu credeti ca TPU are cam multe probleme in ultimu' timp? :|

15 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Vai nu mi vine sa cred ca ai patit asa ceva. eu in locu tau m-am asurnca pe geam cu calculatoru in brate!

| Broadband a răspuns:

E un site prea solicitat, nu avem ce face, ne cerem scuze,
vreti sa ne bubuie procesoru?

| sceptic a răspuns:

Daa! Orice vreau sa fac spun ca este o problema.

| Shift a răspuns:

Şi mie îmi place G-dragon.whistling

| Shift a răspuns:

@CapsăakaDM, da, sunt fată. big grin [şi sunt mândră. b-)laughing]

| MiHaI a răspuns:

Daca intra toti prostii pe el

| Wilder a răspuns:

Nici nu ştii...

http://i.imgur.com/ryfNt.png

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Exact la aia mă gândeam şi eu şi chiar voiam să postez ceva. Prea multe probleme în ultima vreme!

| HoneyCocaine explică:

@fetitzaCUmistourile : patesc asa de vreo 4 -6 ori pe zi straight face
@Picatura : esti fata? big grin

| HoneyCocaine explică:

@Verdeeeeeeee : Tu te uiti la mine la win in loc sa vezi problema mea apasatoare?rolling on the floor))

| HoneyCocaine explică:

@Verdeeeeeeee : Stii ca am zis in gluma, nu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...credeam ca eu sunt singura care mai are windows xp rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, ce vrei? Fiecare cu problema lui...nici nu-mi mai bat capu' cu ce probleme de harware are TPU. oricum, intr-o buna zi site-ul va fi invadat de prosti si fani JB, deci nu mai are rostoh go on. A, da, suntem la T/A, deci ma pot abate de la subiectlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, stiulaughing

stai linistitahappy

doar suntem la T/A