| Speed99 a întrebat:

Http://i.imgur.com/V3L9gfS.jpg

T/A Story Ep. 5

Scuze Styaos dar nu puteam sa te implic in ep. asta, promit ca in ep. urmator te bag.

P.S : De acum nu mai scrieti ca vreti sa apareti, deja e prea tarziu.

36 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

De curiozitate... Ce tot ţine Ashadow în mână? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

O pungă.

| Speed99 explică (pentru Furculingură):

Un cartof stricat.

| Ashadow a răspuns:

Ce şucară e Queen.
"am evadat prin veceu"- laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Şi dacă îţi zic (,) că în realitate am 80 de kg şi 1, 45 m? smug

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...imi place avatarul tau

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Şi mie îmi place al tău, simt că aş putea folosi coasa aia oricând împotriva ta smug

Şi stai liniştit, nici în cele mai sălbatice şi mai oribile vise nu arăt cum m-am descris, semăn cu cea din comicul lui Speed (Doar că am ochi mari şi roşii de psyho), dacă te face să te simţi mai bine.hee hee

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,te rog, fie-ti mila... vrei sa murdaresti biata coasa cu umilu-mi sange?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine dar s-o speli cu Cocolino dupa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cu Dero

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cu Lenor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu.

A, şi să nu te văd prin preajma ei:

"fataDiferitaUNICA explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):
Da, o sa ma dau exceel ca sa-i fac in ciuda lui Ani28. Ma dau la Ashadow cand vad ca XQueenX are iar sentimente pentru el."

Poate îţi bagă prostii în cap. Sentimente auzi, pff.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing uh, buna asta, auzi, eu, sentimente...Ba,eu incerc, dar nu stiu daca o sa pot sa-i rezist.Mai bine mi-as ascunde coasa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Pentru mine ar fi mai bine să mă înşeli...

Adică, la partaj o să îţi iau toată "averea", incluzând coasa, o să te ucid şi o să zic că a fost autoapărare.

Sfârşit.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-as insela niciodată, țin prea mult la tine(da sigur)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Îmi place că pui diacritice doar unde ai chef... laughing

Cât despre înşelat... Pfft. Cu cine să mă înşeli tu?
Cu Ani?hee hee

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze pentru asta, e din cauza ca scriu pe tableta si le pune unde are chef.
Mda, nu erai îngrijorata de la început in privința asta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu trebuie să îţi ceri scuze, ai făcut lucruri şi mai relehee hee.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ar fi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

... Da.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Waw,sunt groaznic, ai dreptate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ţi-am spus eu.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,draga

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Bravo, începi să te obişnuieşti.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,da,aham,sunt cuminte. Acum imi largesti te rog zgarda, ca imi intra tintele in gat.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Neh, nu-i nimic. Când poţi big grin

| W3R4 a răspuns:

Pff,neinteresant! yawn

...Doamne,cum am putut să zic aşa ceva, când era să mă înec de râs? E chiar genial! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mişto laughing. (Mai puţin partea cu "Vino încoace"hee hee )

O să mă răzbun pe Ashadow fiindcă vrea să mă dea jos de pe tron, o să mă răzbun!

*Insert evil psyho laugh here*

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Scumpa mea cum să-i lăsăm să ne invadeze castelul? Dacă au evadat prin veceu îți dai seama că ne va distruge toată tapițeria și toate trofeele confiscate de la țărani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Scumpul meu, pe mine mă doare sub coadă, rezolvă tu problemele, eu mă duc la shopping.

Te-am pupat. :**

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Ce tare... Mai fa comicuri.

| Speed99 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Multumesc big grin Ma bucur ca va place ce fac.

Întrebări recente