| anonim_4396 a întrebat:

Http://img203.imageshack.us/img203/2950/3gx1.jpg
Pe o scara de la 1 la 10, cat de bine arata?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tri.

| W3R4 a răspuns:

...nu văd nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce s-arate, poarta de fotbal? rolling on the floor ce ciudati frate

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Domnule user anonim pentru căci că fiindcă de oare ce ți-ai șters întrebarea nu o să mai primești răspunsul meu, care este : De ce tu oare ai șters poza din link?

| AtsukoKure a răspuns:

Nu-mi merg linkurile!

| MisFit20 a răspuns:

O femeie nu poate fi masurata cu note. Dar e foarte simpatica, ochii sunt superbi la fel si buzele.

| DejaVuDoc a răspuns (pentru MisFit20):

Stiu ca nu se masoara, dar, mereu zice ca nu este frumoasa, vreau sa o conving ca este, sa vada ce zice lumea happy

| MisFit20 a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Eu i-as da nota 10, arata f bine, are inocenta aceea speciala.Azi fetele sunt mai "vulgare", ma bucur ca ea face abstractie de asta si ramane naturala.happy

| Dippa a răspuns:

Mie nu-mi merge.