| Amy a întrebat:

Http://jeftoon01.deviantart.com/gallery/11344500 ce-ati face daca noaptea v-ati trezi cu una dintre ele langa voi?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Copii

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-as culca la loc

| Bastet a răspuns:

"jeez,iar m-am drogat cu pătrunjel!"

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu: -Aaaaa! Cine esti?
Aia: -O printesa malefica!
Eu: -Vai ce m-am speriat! Credeam ca-s gazele sau curentu'. Vrei o cafea? Sau niste prajitura?

| PastilăBă a răspuns:

Păpuşica miaaa*o strange în braţe*

| MikiPiki a răspuns:

As intreba:Nevasta, cat am dormit?

| αηηα a răspuns:

Pai nu are cum ca eu noaptea dorm dusaa. Poti sa strigi cat de tare poti ca eu n-am treaba big grin

| HardcoreCountry a răspuns:

As cere autografehappy

| Stefania96dfg a răspuns:

Cred ca asi tipa cat m-ar tine gura! Si a -si intrebao daca vrea o cafea, cred ca e obositor sa dormi in fiecare seara in alt pat si sa auzi mereu aceleasi tipete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş duce să mă cac pentru că n-am eu norocu’ ăsta.

| pufoshenia_7680 a răspuns:

As invita-o la un suchappy sau as invita-o sa doarma cu minelaughingrolling on the floorrolling on the floor

Întrebări recente