| anonim_4396 a întrebat:

Http://sketchtoy.com/65390342
RaMLesS de ce prin mesaj?
Las' sa vada lumea ce talent ai.
Sunt prea sexy, prea ca la oras.

13 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingn-ai mai avut loc si ai pus z-ul sus, tipic Miezului!
acest desen care denota un talent desavarsit exprima realitatea contemporana in aspectele ei esentiale.pantalonii lasati ar putea semnifica inteligenta romanului si nationalismul indivizilor de pretutindeni.Multi ar putea crede ca omuletul se desprinde de picioare ca racheta de pamant si isi ia zborul intr-un spatiu cosmic atingand astfel desavarsirea.
tema operei tale ar putea fi destinul ca fatalitate impusa in tenebrele adanci ale sufletelor noastre

| Mieeez666 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

N-o fost facut de mine, ba.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Mieeez666):

Totusilaughing,m-am chinuit sa-ti dau un raspuns pe masura desenului

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Mieeez666):

Ar trebui sa bage la bac la subiectul trei tema si viziunea despre lume in desenul dedicat miezului

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

Http://sketchtoy.com/65391043
Nu pot fi amuzanta la ora asta

| Mieeez666 a răspuns (pentru vaporwave):

Ma faci gras? -.-

| vaporwave a răspuns (pentru Mieeez666):

Doar skinnyfat

| Mieeez666 a răspuns (pentru vaporwave):

Nu...nu-s. Is chiar prea slab, am uitat cum ii zice, ceva cu a. laughing

| vaporwave a răspuns (pentru Mieeez666):

Anorexic?

| Mieeez666 a răspuns (pentru vaporwave):

Da...ma rog, nu chiar schelet, da' pe acolo.