| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.addictinggames.com/puzzle-games/theimpossible quiz.jsp Nu e imposibil, nu până la 15.:)

11 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Am pierdut la 38 şi mi-a fost lene să o iau de la început.
Unde ai ajuns?

| anonim_4396 explică (pentru Furculingură):

Au ajuns până acolo, așa, dintr-o dată? 0. o What are you?
Eu-s la 43, da' mă las păgubită.

| MaliciousDeath a răspuns:

Zau ca n-am mai avut de mult atat de multi nervi si atat de multa motivatie ca sa termin un joclaughing(e prea diabolic pentru a fi numit test).

| Ashadow a răspuns:

56le mi-a pus capac, s-ar putea sa-mi cada ochii daca ma mai holbez mult la el.
Cu ce ti-am gresit?

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Pshh ăla era uşor. Îţi dădea la o întrebare să îţi aminteşti ordinea asta: Blue, red, blue, yellow şi nişte numere care sunt pentru altă întrebare. Trebuia doar să apeşi pe albastru, apoi roşu, apoi albastru, apoi galben.

Cu plăcere.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Grsshhh nu trebuia sa-mi spuuuui, acum ma voi simti prost si nu voi putea-
#face nivelul

sa stii ca glm khand am spus kah n stiam k stiam s-al faq :*

| suităr a răspuns:

La 15 e ''horse''

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Nu ai idee cât mi-a luat să găsesc răspunsul. laughing
La broască ai memorat culorile?

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Are PewDiePie clip cu ăsta.De acolo am știut rolling on the floor

| Pisicamop a răspuns:

Eu nu pot sa trec de 59sad

| baiatulfericit a răspuns:

Nu am inteles nimic

Întrebări recente