| SuperNovaaaaa a întrebat:

Http://www.bestmusic.ro/......97231.html

Oare pot sa spal si W. C`ul cu ea? Mai si canta, nu era de`ajuns doar imaginea lui pe periuta, mai trebuia sa imi cante si "baby".

7 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa explică:

@eL3cTr0,fratioare nu fii rau!

Răspuns utilizator avertizat
| TrendyHedgehog a răspuns:

Doamne,m-am cam saturat de asta unde ma uit Justin Bieber.Mai da mai lasati-l odata ca sunt alte vedete mai talentate ca el

| eL3cTr0 a răspuns:

N`ai somn?>:o

| 4l3x a răspuns:

Un ratat happyhappywinking JB mu13 laughing:p dar'ar domnu sa moara inecat cu voma laughing

| wendy434 a răspuns:

Da,sac de box cu moaca lui nu exista? Si cand voi avea un sac de box cu biberon pe el sper ca cand ii dau o perversa ca pe Targu Ocna, sa nu inceapa sa cante "baby"...in acest caz cand apare hartia igienica cu moaca lui?

| Sharlyzz a răspuns:

Hm.sper sa se inventeze hartie igienica cu poza lui + ca ar incasa multi bani [credeto-ma, multi copii vor sa se stearga la "poponet"cu JBlaughing)