| BoggyP a întrebat:

Http://www.cleverbot.com/ ce parere aveti despre site-ul asta? cine imi explica cum functioneaza? adica vorbesc cu cineva sau cum mai multi? sau e de fiecare data altcineva..sau e un robot cv? cum e?

Răspuns Câştigător
| andreimare33 a răspuns:

Pai mai multi folosesc site-ul asa ca tu intri random cu altii care intra pe cleverbot, adica vorbesti cu alti oameni la nimereala.

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Vorbesti cu un robot virtual, ale carui raspunsuri sunt presetate. Fiindca odata, cand l-am injurat, mi-a zis ca floricelele sunt simpatice. straight face No comment
Sper ca asta te ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| TequilaG a răspuns:

Vorbesti cu un robot virtual.

| Mazzenine a răspuns:

Nu.