| GoodIntentions a întrebat:

Http://www.google.com/......tp?/imgres r:13, s:18&biw=1366&bih=624 priviti sosia lu` Biberon, sau o fi chiar el?
Tu ce crezi?

6 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ea este giastin beibara

| Musique a răspuns:

Mda,stiam si eu ca`i place sa poarte rochii,dar nu credeam ca va fi in satare sa bifurce secretu` asta

felicitarii, acum v-a aparea din nou la televizor ca sa dea explicaii --de ce imi faci una ca asta? sad
*gata, televizor deconectat*

| Muflă a răspuns:

N-o să înţeleg niciodată de ce postaţi link-uri care se-ntind cât o sculă de negru în loc să daţi pe imaginea la dimensiune completă şi să-l postaţi pe cel scurt ca tot omu'...

| PastilăBă a răspuns:

Ce zice Muflăăbatting eyelashes

| Dean1996 a răspuns:

@BudăLovePastiLă
Mi-ai făcut ziua omulerolling on the floor

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sper ca nu e real
Ne ajunge un Gaystin

Întrebări recente