| Flav a întrebat:

Http://www.sport.ro/......video.html
Care vi se pare cea mai tare? 9 e dementiala. =))

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Dap ...chiar amuzant tipu'

| AndutzaAndu a răspuns:

S'a angajat ca sex-tester tipu' rolling on the floor, aia cred că trebuie să fie cea mai faină slujbă pentru un bărbat!laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Funnyhee hee toate sunt tari tongue.

| Roby67 a răspuns:

10, dar pe germana suna mai bine.

| Vizitiul a răspuns:

7.

| hândel a răspuns:

Mie toate mi se par, tari.hee hee

| marrr a răspuns:

Bahhh asta o avea unu la status ala de care-mi placelove struck.pai imi place faza cu "Wow! Voi doua chiar semanati!"laughing

| Bacemi a răspuns:

Voi doua chiar semanati. E de tinut minte. Prea tare. Cea mai faina replica.

| madalicious a răspuns:

Prima, a 3a, a 6a si a 10 sunt cele mai tari. rolling on the floor) Si a noua aia cu " Voi doua chiar semanati" rolling on the floor

| tarziu a răspuns:

9 rupe tot. dar daca nu esti foarte serios cand o spui, nu merge laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Yly a răspuns:

9 e tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt tari, dar cel mai mult imi place 6 laughingrolling on the floor.