| Aleksutzu a întrebat:

Http://www.takethislollipop.com/ :))) Sa vedeti ca intra la voi pe FAcebook si dupa va cauta cu masina :)) e penal;)

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Am citi pe net si cica nimic nu se intampla. E program care explica de fapt cat de periculoase sunt retelele de socializare, cum pot obtine usor date de profilul meu. (mi-a gresit numele care era si asa ireal)

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce păcat că nu e adevarat sad

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şi după ce aştepţi 1 oră ce se întâmplă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Am intrat si eu...mi-o aparut fraierul.O aparut masina...mi-o aparut numaratoarea. La 22:54 o sa primesc o acadea rosie.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Am citi pe net si cica nimic nu se intampla. E program care explica de fapt cat de periculoase sunt retelele de socializare, cum pot obtine usor date de profilul meu. (mi-a gresit numele care era si asa ireal)

| PotcaPădurii a răspuns:

LOL! Avea o fata speriata cand s-a uitat la profilul meu. Normal ca daca ma vasuze cu fata aia de nebuna. Uite asa mi-am verificat si profilul fara sa intru pe facebook si pe lista neagra urmeaza o pitipoanca. Numai bine.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu mi-am pus adresa adevarata pe facebooklaughing
U Mad?

| AnneBre a răspuns:

Si ce se intampla peste 59 de minute? D: Nu mai am rabdare.

| Yep a răspuns:

Pentru curiosi.
Nu se intampla nimic cand se scurge timpul, acesta ramane blocat la 00:00:00.
Stiu,si pe mine m-a socat.M-asteptam sa fie ceva gen Bloody-Mary...

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Mi-am facut un cont fals pe facebook:)
uite:http://www.facebook.com/home.php
destept...haa?:D

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Sa vezi ca eu imi scriu pe facebook si unde imi las cheia cand plec de acasa smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a facut frica cand am vazut holul ala asa ca am inchis laughing. Ce se intampla mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FUUUU-
*pregateste tigaia*
*se pune in fata usii*
*intra ala ca disperatul si si-o ia in capan*
*il tarasc pe jos si il bag cu capul in WC*
*il scot*
Who sent you?!
*dramatic pause*
Cum se termina povestea pentru mine? Un indiciu:tipul moare...
*se aseaza o ceata sobra si eu dispar in intuneric*

| Shoby_Scumpul_1988 a răspuns:

laughingpfff e foarte interesant ii facut foarte misto clipul sau ce e pare a fi foarte real numa treaba e ca sunt si oameni la care li frica si se cam sperielaughingi-am arat la nepotu cand a vazut clipul a si iesit din cameralaughinga crezut ca e chiar real iar pe urma i-am spus ca e doar o porcarie facuta pe calculator n-are de ce sa se teme pentru ca el nu are cont de facebook si nu il poate cauta tipu respectiv din clip laughing, adica intr-un fel e cam aiurea pentru ca la cei care n-au cont pe face nu le merge aplicatia respectivalaughing Bafta for all oricum merita incercat ca e foarte misto