| MasterOfDisaster a întrebat:

:))
http://www.TPU.ro/......-eu-niste/

in caz ca e raportata:

Ingeras intreaba:
Am gresit o intrebare nu am pus un detaliu important.

Fratele meu este in dubi si vreau sa il ajut. I-am dat si eu niste sfaturi.

Cand era in clasa a VII-a unei fete care trebuia sa treaca in clasa I ii placea de el. El a tinut-o in poala in brate ii acea seara cand era cu niste prieteni. Nu a pupat-o nu nimic mai mult decat v-am zis.

Fata are acum 15 ani si trece in clasa a 9a. Fratele meu are 22 de ani si trece in anul 4 la facultate.

Ieri eram cu el prin centru si am vazut-o pe aceasta fata carea arata super era foarte frumoasa. Fratele meu se gandea daca poate sa aiba o relatie cu ea. Stie ca e foarte mica si ca s-ar putea sa aiba probleme pe partea de maturizare dar partea de care ii e frica este ca s-ar putea sa fie foarte protector fata de ea.

Eu i-am zis ca nu e nici o problema daca e sa se iubeasca pentru ca el are rabadre cu cei mai mici decat el. Si sa aiba rabdare sa nu se gandeasca sa faca sex si sa aiba rabdare pana creste (stiu ca el nu e un obsedat de sex si ca are rabdare pana cand vine momentul potrivit si ca pune mai mult punct pe sentiment).

Stiu ca fratele meu are o prindere foarte mare la copii mai mici decat el.

Deci astept niste sfaturi pentru el. Daca vi se pare potrivita relatia? Cum poate sa o cucereasca (nu are idul ei)? Astept si alte pareri si comentatri asupra subiectului (sa nu fie nesimtite). Dau funda si vot.

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Îl ţine în lesă fetiţa

| MasterOfDisaster explică:

@Şoseţica
este loc destul pe t/a, pentru toata lumeawinking

ps:daca vrei sa „jignesti" pe cineva, fa-o fara greseli de ortografiewinkingbatting eyelashes laughing

| DaVà a răspuns:

Doamne ce copil

| LoL a răspuns:

Doar un cuvanttongueEDOfil laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
bla bla bla majusculele astea...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ma sperie tipa asta!

| DebbyBR a răspuns:

Lol

Fratele meu fvte oi

| Şoseţica_6995 a răspuns:

1.Hmm interesant.(uitate la 7 sa vezi ce am de spus)
2.Nu am curaj(uitate la 5)
3.Esti varza, scuze!(uitate la 9)
4.Bai fetita, tu esti proasta?(uitate la 6)
5.Hmm,nu pot!(uitate la 8)
6.Cum am spus, esti proasta!(uitate la 9, iar)
7.Nu e nimic, te-am promovat, esti tembela!(uitate la 5)
8.E greu, mi-e frica!(uitate la 2)
9. Uita-te la 1 daca nu esti proasta!
10.Pleaca de la T/A!