| DaVà explică:

@BursucAkaMâncareNesănătoasă Mooooori în iad http://www.myfacewhen.com/3/

| DaVà explică:

@BursucAkaMâncareNesănătoasă Scarymaze fobist?

| LoL a răspuns:

Lasati-l mai e un gay nenorocit...n-auziti era in stare de ebrietate

| DrugFree a răspuns:

Mda.Nu vreţi să încetaţi dracu' să puneti toate porcăriile de la d/s să le vedem noi? Dacă vrem întrebari, nu ne doare mouse-ul să ne ducem şi să vedem acolo întrebari de c**at. În 3 din 7 întrebări se află un link de la d/s. Pot să pun şi eu 20 de link-uri pe t/a şi mă aştept să fie răspunsuri ''super beton''

| DrugFree a răspuns:

Dava, gura. Şi-aşa nu dau click.

| DrugFree a răspuns:

Mda. După ce am văzut link-u de la www.killerjo.org, nu mai dau click

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, dc va certti>>? bay! mi a murit mousu l cand am incercat sa merg la d/s cum ai zis tu ///crying

| gabriela_9172 a răspuns:

Auzi numa la asa ceva te gandesti?