| DudaYeah a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......ca-fetele/
de cand ejaculeaza fetele? /:)

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

LoL,nu stiu, nu sunt fata straight face
@spxinsane e T/A duda.

| Bastet a răspuns:

Oh,virgino,unele fete ejaculează.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de ce vii cu repostarea?
Ce vrei să-i faci acelui user? Nu era mai frumos dacă postai un răspuns explicit lui?
Răspunsul tău care este?
Mai citește și tu și apoi treci la atac!
Pa, pa.

| spxinsane a răspuns:

Bună,

Unul din cele mai neintelese fenomene care se intampla unei femei este orgasmul si ejacularea feminina.

Femonenul nu este insa chiar atat de rar intalnit: 54-60% din femei au ejaculat un fluid in timpul orgasmului, 6% ejaculeaza puternic de fiecare data si 13% ejaculeaza intr-o maniera violenta ocazional.

http://www.studentie.ro/......33-a-34988

O zi plăcută

| spxinsane a răspuns:

@Comeandtellmesomething :care îi problema dacă este T/A? Nu trebuie să răspund serios dacă @dalyna a pus o întrebare?
Probabil că ei i se pare amuzant acest lucru.

O zi plăcută

| DarkBlood32 a răspuns:

De cand.
Pentru ca smug