| LoL a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......de-baieti/ LoL ori e pusa la misto ori e prost de da in gropi

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vedem prin prisma medicală, poate fi o infecţie urinară/pietre în uretră, etc. dacă nu este o postare lipsită de bun simţ!
Pa, pa.

| Comy a răspuns:

Nu radeti ma... ajutati-l sa vada ce tampoane sa-si cumpere

| ȘtefiȘtef a răspuns:

-Ori e un mistocar
-Ori e un idiot

| RockaruL a răspuns:

Mi s-a intamplat... urmeaza sa ii cada koaielelaughing

| αηηα a răspuns:

Eh, se vede că prea multă labă strică...

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Inca un specimen disperat dupa atentie oh go on

@Legiuitoarea de ce dai raspunsuri asa de serioase. suntem pe T/A aici toti facem misto de cei de la celelalte categori in special de cel de la D/S

| Block240_5838 a răspuns:

W00k?:S laughing cred ca e pusa la misto, cum sa crezi ca la baieti la vine ciclul?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păăi, m-am uitat și la restul întrebărilor șii... felicitări, avem un prost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu-i faci reclama sau care-i faza?:I
Se mai intampla.

Întrebări recente