| Bixx a întrebat:

http://www.tpu.ro/......ignora-am/ Acum ce inseamna cand cineva nu vrea sa te "jigneze"?

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nici ea nu stie

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa, și?
Tu ce ești, aici pe site? Băgător/are de seamă? Tu cunoști cap-coadă gramatica?
Vin și eu la tine să fac meditații! Cât mă costă?
Aveți prostul obicei să vedeți greșelile altora, că pe ale voastre altă dată, cu altă ocazie și împrejurare!
Nota 10.
Pa, pa.

| MiHaI a răspuns:

Alfanabeate

| Ana213 a răspuns:

I-am dat un sfat folositor.

| andrei62 a răspuns:

Iata cum se reinventeaza limba romana

| push2gl a răspuns:

Nu stiu nici sa scrie dar le trebuie gagii, asta-i Romania si viitorul ei

| shanela a răspuns:

Hai ca asta'i buna „jigneze" am ras cu lacrimilaughinglaughinglaughing