| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ri-aceste/
Cititi ce voturi are al doilea raspuns, ca pe mine m-a socat.

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cred ca @NoOneCanJudgeMe are dreptate, ceva e putred...

| Bastet a răspuns:

Userii astia...dau voturi aiurea

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

E ceva putred la mijloc.

| SaintJimmy a răspuns:

Câte conturi ți-ai făcut pentru a avea voturile alea?

| Pisicuța a răspuns:

Deeeci aia 4-9 tipi iar apar, aia care voteaza in prostie toate raspunsurile de pe site si dau amuzant si folositor si inteligent celor care sunt maaaii[nu vreau raport deci tac], ...Altceva?
http://i.imgur.com/fknOw.png
Si cum a zis si @Mufla, evident il iubesc pe v *cough* ReeDcss.

| Deyutza a răspuns:

Shoc, bai! asta am suferit dupa ce am vazut laughing

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cate conturi ti-ai facut pentru asta?

| uǝʞɔıp a răspuns:

@HugeLOL, scuze nu am citit comentariul tau

| elasexygagica a răspuns:

laughing uau poti sa stiibig grin apropo si eu ti-am dat amuzant tongue

| theorizer a răspuns:

Nu e ceva imposibil, am vazut si 14 sau 15, dar radeai de-ti cadeau plombele
cred ca unii nu prea au simtul umorului si voteaza si ei la nimereala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai strand multe! App, vezi ca si eu ti-am dat folositor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@HugeLOL, eu am doar UN cont.Doar ţi-am zis că am rămas şocat când am văzut voturile, nu?

| мạģįćfℓýsustinecampaniatpu a răspuns:

Ba e chiar foarte socant pentru ca al care a scris raspunsul nu are milaaa?