| BoGhDaN a întrebat:

Http://www.tpu.ro/utilizator/afauw.Oare el de ce nu ne face probleme

10 răspunsuri:
| julyyy a răspuns:

Fiindca nu isi pune mintea cu voi... desteptilor!

| Ronnix a răspuns:

Fiindca are un copil in brate si-i este frica sa nu-l scape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sitew

| Bizzareq1 a răspuns:

Stii de ce?

pentru că nu merge linkul

| Bizzareq1 a răspuns:

Stii de ce?

ca nu merge linkul

| Reew a răspuns:

Fiindca deja ne fac fanele lui destule probleme si poate zice ca asta e de ajuns, iar el ar scapa fara probleme...*inca studiaza "problema" *

| Deny1333 a răspuns:

Îl bate LadyJ dacă îi face concurenţă, de asta tace. laughing

| Gumã a răspuns:

@kasumi ce e aia sitew?

Nu merege lincku`winking

| CriCri a răspuns:

@LadyJ deja ai intrecut masura.Adica la tine toti sunt 'destepti' si asta doar pentru ca nu le place muzica idolului(idiotului) tau? Lasa-ne dr*cu in pace! Eu una m-am saturat de tine si de toti care te baga in seama cu intrebarile lor.Inteleg, bun, nu ne suporti, nu ne placi, nu iti convine ca ne batem joc de el dar, trezeste-te la realitate.Esti doar o pustuoaica intre 8 si 11 ani care a auzit de el, a ascultat o melodie de a lui si vrea sa ne faca capul calendar si sa ne dovedeasca faptul ca el e cel imi bun cantaret din toate timpurile.Ei bine, nu e asa. Daca nu iti convine ca ne batem joc de el, iti dau un sfat:
Cara-te de aici odata pentru totdeauna si nu te mai intoarce! Amin!