| pinguinuVerde a răspuns:

Am o nelămurire... eşti obsedată de Justin Bieber sau de LadyJ?

17 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu vrem.

| FucktheSystem a răspuns:

Esti sarita baby? raised eyebrows
Poate ladyJ o sa il dea mai departe lui... LadyJ.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Auzii tu care mai esti de vrei stupid cu kilu?

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Sa ma pupi in cur

| 3rdWW a răspuns:

Who the f*ck are you?
Leave TPU and get a life!
Justin don't likes you because he likes boys.

| Angelofdemon a răspuns:

Muriti dracuuu! carati`va dp site-ul asta

| Työlki a răspuns:

IAmObsessedWithAntiJustinBieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

>bvlg

| DeeaLove08 a răspuns:

Ma foare fix in pix.v-am mai zis eu. i s-a urcat "celebritatea" la cap saracului baiat de cat il ridicati atat in slavi!
kiss him ass ( asta daca stii engleza)

| EVERYBODY a răspuns:

Cum dracu' vă adunați toate la categoria asta, nimeni nu știe. Vă place să fiți înjurate, vreți popularitate virtuală indiferent de situație, nu știu... Duceți-vă în pana mea la Dragoste și Sex, formați clanuri, exprimați-vă nevoile sexuale, învațați gramatică împreună, ORICE, numai NU mai postați la categoria asta. Nu numai că vă faceți de râs, dar deranjați și userii cărora chiar nu le pasă de obsesiile voastre idioate, și mai ales de chestia aia fără pic de talent, numită de voi "băiat".

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Obliga-ma

| LastChance a răspuns:

Ma pis pe mă-ta.

| αndï a răspuns:

*ok, imi cer scuze pentru urmatoarea abatere*

BINE, hai SUGE-O, lasa-ne in sloboz in pace. Stim ca esti troll date`n ca**t, nu va mai sufar. Si indiferent de ce no-life ai fi noua chiar nu ne pasa topicele tale, troll sau nu. Daca esti fana justin bieber, du-te si masturbeaza-te pe melodiile lui, daca esti troll da-i drumu si fai rost de niste prieteni ca iti cam lipsesc

| FreshDreams a răspuns:

Nu vreau! Probleme?devil.
Si, ca sa imit specimenele care il idolatrizeaza pe acel copchil batut de soarta, spun: "desteapt-o".
laughing)

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Mah da kate/katzi sunteti?
Va batetzi joc de mine?
Duceti-va naibii la dragoste si sex!
*ia cutitu' si merge so, so mad spre toti fanii lui Gaystin*

| Dean1996 a răspuns:

Altceva mai bun nu ai de făcut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-ai alta ocupatie? straight facestraight face

Întrebări recente