| Aleksutzu a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/ttre =)) Ce Taran) Ce poza. Mai cere si funde... Poate crede ca, cu fundele isi intretine familia

Răspuns Câştigător
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ce pantalioni sexy are laughing
I`as fura eu blushing)

12 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

rolling on the floor))))))))))
majusculeemajusculee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva e florin salam? Si nu te mai lega de el, ca vrea si omu' sa fie in top, macar la funde daca manelele se lasa in fata lui JB.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Pantalonii stau ca pe bete O_e

| Bitzy a răspuns:

Nu are un raspuns fara : "funda" *are si cateva fara acest cuvant pe care il posteaza fara semnul intrebrii*
laughing Ce zici?"funda"* cu f mic fara semnul intrebarii*
GlumesclaughingMa multumesc cu faptul ca ti-am raspunsbig grinlaughing

| metehne a răspuns:

Fundă? Fundă? oh go on.

Dacă a ajuns să cersească funde, e grav laughing.

| Musique a răspuns:

Deveni-ti penibili.T/A devine si el o adunatura de oameni ce nu stiu decat sa-si bata joc.
Spui tu de el, dar el ce spune despre tine?
Incetati cu [,] concluzile astea trase tampit despre useri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Se vede ca este un om care se poarta ca un cersetor.Dar eu nu il critic deoarece este un om ca si mine ca si tine.Este adevarat ca raspunsurile lui sunt putin cam...Ehhh.Nu prea stiu ce sa spun. Poate vrea sa ajunga expert.
Pa, pa.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Funda funda
"unde mi-e funda?"
daca nu ii dai funda te i-a si la bataie

| DaVà a răspuns:

Are o figura de cocalar debil...

| MyObsession a răspuns:

Măi,cineva a început ''moda'' cu postatul şi bătutul joc de alete persoane.Deja mă plictiseşte mult faza asta.Aţi terminat cu postatul aceluiaş link, dar acum începeţi cu bătaia de joc?

| lalalalallll a răspuns:

'3 a$haaaa' ''de' $3xxxos' ''' love struck:X:X:X:Xlove struck :*:*:*:*:* c3 momosheeeetzeeee de b@ieattt

| anonima20 a răspuns:

Haideti bai.dc trebuie sa va bateti joc de altii? e si el om ca noi.si faza cu fundele, daca el vrea sa aiba multe funde care e problema? asa ii place lui:p