| єχcєєℓ a răspuns:

Ce și se pare amuzant? Se poate agrava, chiar dacă a greșit categoria nu trebuie luat în râs.

| Bia001 explică (pentru єχcєєℓ):

O albina in pleoapa. cum naiba nu a putut sa o vada? este amuzant. o vezi in fata ochilor dar stai ca un prost sa te intepe.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Bia001):

Posibil să fi venit din spate și să-l înțepe pe neașteptate...

| Bia001 explică (pentru єχcєєℓ):

Pfffff

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bia001):

Nu trebuie sa stai ca un prost sa te intepe, pentru ca ea poate sa vina si din lateral, fara sa iti dai seama ca are chef sa se sinucida.
Pe mine m-a intepat o albina in pleoapa si iti zic sigur ca nu e amuzant deloc.

| Ashadow a răspuns:

Paaaaai inchizi ochiul, presupun.

| Ayako a răspuns:

laughing

Întrebări recente