| CoMyYySiAtat a întrebat:

Http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/

http://translate.google.ro/? client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&hl=ro&ta b=wT#hu|ro|nicolae%20guta

Misto nu?

Si cand am scris din greseala buta mi-a iesit nicolae prost!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.snaphow.com/......h-puberty/

4 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

@comyYy a mai fost pusa acesta intrebare, sau ma rog ce o fi, ca itrebare nu e tongue
@apache prea tare laughing

| CoMyYySiAtat explică:

O mai fii fost @DeyutzaNuSustzineNiciOCampanie, dar ce sa fac incerc nume de vedete, ma rog zicand de asta trebuie sa pun vedete in ghilimele, dar ma rog + trebuie sa te asiguri ca au vazut toti!

| Doodă a răspuns:

Plagiezi.
Întrebarea a mai fost pusă.

| Doodă a răspuns:

Acum am aflat cine îmi dă stupid straight face...
*Se uită cu coada ochiului la ComyYy*

Întrebări recente