| LanaDelRayFan a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=AEkbegyUmSQ :)))
Asta e dusa cu capu`?:)))

8 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Nu capu s-a dus de mult fara ea.

| Duucu a răspuns:

Ea a imitat-o pe Lady Divine, ea facand doar un pamflet. Spirit de imitare foarte bun.(pe dracu :]] )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e dusa cu capul. Era o gluma, numai ca a jucat prea bine rolul ala si de aia cei mai multi aveti impresia ca ea chiar vorbea serios.

Răspuns utilizator avertizat
| இAncAஇ a răspuns:

Clar nu-i sanatoasa mintallaughinglaughing parca e Urinela de la ''Inima de oltean''laughinglaughingrolling on the floor

| Sory12 a răspuns:

Din cate vad copila asta nu judeca asa ca chiar e dusa rau cu capulaughing nu glumalaughing

Întrebări recente