| AnaPisikana a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=_HMEFiQWNP8

=))

v-am facut sa radeti?

Răspuns Câştigător
| ALY_2447 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine ca te face sa razi dar mai rau imi pare pentru aceea persoana
nu este nimic de ras dar de plans
cu situatia care s-a creeat in romania nu peste mult timp astfel vom ajunge si noi inclusiv tu
as vrea sa vad daca atunci iti va mai veni sa razi

5 răspunsuri:
| I'm just me a răspuns:

Foarte tare laughing

| selef a răspuns:

E de ras, dar nu-i de ras.

| simona_1150 a răspuns:

Doamne Dumnezeule...in fiecare zi ma mir din ce in ce mai mult de gravele probleme pe care le au romanii. Saracul... Noi sa fim bucurosi ca avem o casa, un camin, 2 maini, 2 picioare si ca vedem.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E, si nu prea e de ras.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mai degraba e de plans, sa vezi km bietii oameni au ghinionu` pe care il au sad

Întrebări recente